Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Moe, Terje (1943-2004)
Slottet II

Olje på lerret
80x60
Signert nede t.h.: T Moe

Påtegnet med tittel og datert -96 på baksiden, på blindrammen.

UTSTILT:

Galleri Haaken 1997, avbildet i katalogen.

Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000