Vinjum, Johannes(1930-1991)
Aurland
Olje på plate
75x120
Signert nede t.v.: Vinjum
Påtegnet med tittel på lapp fra utstilling på Astrup-Fearnley Museet på baksiden.
Astrup-Fearnley Museet for Moderne Kunst 2001, Johannes Vinjum Gjesmesgalleriet, kat.nr. 8 (?)
Vurdering
Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00