Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Vinjum, Johannes (1930-1991)
Aurland

Olje på plate
75x120
Signert nede t.v.: Vinjum

Påtegnet med tittel på lapp fra utstilling på Astrup-Fearnley Museet på baksiden.

UTSTILT:

Astrup-Fearnley Museet for Moderne Kunst 2001, Johannes Vinjum Gjesmesgalleriet, kat.nr. 8 (?)

Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Vurdering