Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Hertervig, Lars (1830-1902)
Landskap med sol og skyer 1858

Blandingsteknikk på papir, lysmål
11x17,5
Signert og datert nede t.h.: LH 58.

Påtegnet med tittel på baksiden.

Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 48 000