Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Krohg, Per (1889-1965)
Landskap med plog på et jorde

Olje på lerret
82x100
Signert nede t.v.: Per Krohg

Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Vurdering