Krohg, Per(1889-1965)
Landskap med plog på et jorde
Olje på lerret
82x100
Signert nede t.v.: Per Krohg
Vurdering
Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00
Olje på lerret
82x100
Signert nede t.v.: Per Krohg
Vurdering