Auksjon tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00
Sitje, Joronn(1897-1982)
The performers 1935

Olje på lerret
96x124
Signert og datert nede t.h.: Joronn Sitje -35

Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet.

Kunstnernes Hus, Oslo 1935, kat.nr. 119.
Kunstnernes Hus, Oslo 1939, kat.nr. 38.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00