Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Sitje, Joronn (1897-1982)
The performers 1935

Olje på lerret
96x124
Signert og datert nede t.h.: Joronn Sitje -35

Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1935, kat.nr. 119.
Kunstnernes Hus, Oslo 1939, kat.nr. 38.

Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Vurdering