Fargelitografi
66x72
Signert og datert i platen nede t.h.: Sohlberg 1917.
Påtegnet nede på midten: "Vinternatt i fjellene". Påtegnet med dedikasjon nede t.v. Til Harald H. Sohlberg, på hans 30 års dag 22de april 1932 fra Mor, Far, Kari og Dag.
Vurdering