Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Ulving, Even (1863-1952)
Sommernatt

Olje på lerret
41x64
Signert nede t.v.: E. Ulving.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: Sommernat.

Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 62 000