Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Ulving, Even (1863-1952)
Ut å fiske

Olje på lerret
72x100
Signert nede t.h.: E. Ulving

Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 42 000