Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Gamle Logen Store Sal

Melbye, Vilhelm (1824-1882)
Skuter i kanalen ved den engelske kyst 1877

Olje på lerret
53x76
Signert og datert nede t.h.: V. Melbye 1877.

Signert, datert og påtegnet på baksiden, på blindrammen: Söstykke fra Kanalen ved engelske Kyst af Villhelm Melbye 1877.

Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 32 000