Melbye, Vilhelm(1824-1882)
Skuter i kanalen ved den engelske kyst 1877
Olje på lerret
53x76
Signert og datert nede t.h.: V. Melbye 1877.
Signert, datert og påtegnet på baksiden, på blindrammen: Söstykke fra Kanalen ved engelske Kyst af Villhelm Melbye 1877.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 32 000