Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Diriks, Edvard (1855-1930)
Sommerlandskap fra Fevik 1889

Olje på lerret
44x81
Signert og datert nede t.h.: Diriks. 89.

Påtegnet på baksiden på blindrammen: "Fevik".

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 20 000