Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Wentzel, Gustav (1859-1927)
Gråværsdag

Olje på lerret
35x60
Signert nede t.h.: G. Wentzel

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Gråveirs dag".

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000