Wentzel, Gustav(1859-1927)
Gråværsdag
Olje på lerret
35x60
Signert nede t.h.: G. Wentzel
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Gråveirs dag".
Vurdering
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 15 000
Olje på lerret
35x60
Signert nede t.h.: G. Wentzel
Vurdering