Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Wentzel, Gustav(1859-1927)
Gråværsdag

Olje på lerret
35x60
Signert nede t.h.: G. Wentzel

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Gråveirs dag".

Vurdering

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Tilslag NOK 15 000