Baade, Knud(1808-1879)
Kvinne med rive og sittende mann ved innsjø 1830
Olje på lerret
20x36
Usignert
Datert nede t.h.: d. 3 Julÿ 1830. Påtegnet, antagelig signert, på baksiden, på blindrammen: Baade.
Vurdering
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 9 500