Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Baade, Knud(1808-1879)
Kvinne med rive og sittende mann ved innsjø 1830

Olje på lerret
20x36
Usignert

Datert nede t.h.: d. 3 Julÿ 1830. Påtegnet, antagelig signert, på baksiden, på blindrammen: Baade.

Vurdering

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Tilslag NOK 9 500