Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Sinding, Otto(1842-1909)
Fra München

Olje på lerret
56x46
Signert nede t.h.: Otto Sinding.

Påtegnet med tittel på baksiden, på lapp på blindrammen. Lerretet bemalt på baksiden med portrett av ung pike.

Vurdering

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Tilslag NOK 6 000