Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Sinding, Otto (1842-1909)
Fra München

Olje på lerret
56x46
Signert nede t.h.: Otto Sinding.

Påtegnet med tittel på baksiden, på lapp på blindrammen. Lerretet bemalt på baksiden med portrett av ung pike.

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering