Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Kaulum, Haakon (1863-1933)
Stanley og andre båter i rom sjø 1890

Olje på lerret
62x92
Signert og datert nede t.h.: Kaulum - 90.

Båten i forgrunnen heter: "Stanley".

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 17 500