Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Kaulum, Haakon (1863-1933)
Fra den norske kyst 1890

Olje på lerret
55x41
Signert og datert nede t.h.: Kaulum - 90.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering