Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Kaulum, Haakon(1863-1933)
Fra den norske kyst 1890

Olje på lerret
55x41
Signert og datert nede t.h.: Kaulum - 90.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00