Kaulum, Haakon(1863-1933)
Fra den norske kyst 1890
Olje på lerret
55x41
Signert og datert nede t.h.: Kaulum - 90.
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Olje på lerret
55x41
Vurdering