Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Castberg, Oscar(1846-1917)
Stabbur

Olje på lerret
23x33
Signert nede t.v.: O. Castberg

Vurdering

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Tilslag NOK 5 500