Castberg, Oscar(1846-1917)
Stabbur
Olje på lerret
23x33
Signert nede t.v.: O. Castberg
Vurdering
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 5 500
Olje på lerret
23x33
Vurdering