Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Castberg, Oscar (1846-1917)
Låve

Olje på lerret
23x34
Signert nede t.v.: O. Castberg

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering