Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Kongsrud, Anders(1866-1938)
Et bokfinkpar

Olje på lerret
40x60
Signert nede t.v.: Kongsrud

Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet: "Et Bogfinkepar".

Vurdering

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Tilslag NOK 4 000