Kongsrud, Anders(1866-1938)
Et bokfinkpar
Olje på lerret
40x60
Signert nede t.v.: Kongsrud
Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet: "Et Bogfinkepar".
Vurdering
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 4 000
Olje på lerret
40x60
Signert nede t.v.: Kongsrud
Vurdering