Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Haaland, Lauritz (1855-1938)
Måkunger med fisk 1917

Olje på lerret
38x55
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1917.

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 23 000