Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Hagestue med hortensia i potter 1916

Olje på lerret
109x100
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1916

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 25 500