Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Hagestue med hortensia i potter 1916
Olje på lerret
109x100
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1916
Vurdering
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 25 500
Olje på lerret
109x100
Vurdering