Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Tveit, Samuel(1866-1957)
Oppstilling med frokostbrett og blomster 1931

Olje på lerret
62x80
Signert og datert nede t.h.: Samuel Tveit 1931

Vurdering

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Tilslag NOK 22 000