Tveit, Samuel(1866-1957)
Oppstilling med frokostbrett og blomster 1931
Olje på lerret
62x80
Signert og datert nede t.h.: Samuel Tveit 1931
Vurdering
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 22 000
Olje på lerret
62x80
Vurdering