Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Tveit, Samuel (1866-1957)
Oppstilling med frokostbrett og blomster 1931

Olje på lerret
62x80
Signert og datert nede t.h.: Samuel Tveit 1931

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 22 000