Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Studie fra Hønefoss 1887

Blyant på papir, oppklebet på papp
12,5x20,5
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: HFG Hönefos 4 Aug 87

Vurdering
NOK 5 000

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00