Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Gude, Hans Fredrik (1825-1903)
Studie fra Vilm 1886

Blyant på papir, oppklebet på papp
12,5x21
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: HFG Vilm 16 Septbr 86

Øya Vilm er en øy rett ved øya Rügen i nordre Tyskland, beliggende i Østersjøen. I dag utgjør Vilm en del av det syd-østlige Rügens biosfæriske naturreservat.

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000