Kraugerud, Ragnar(1909-1987)
Kjerring med unge
Olje på lerret
65x81
Signert nede t.v.: RK
Påtegnet med tittel og datert 1985 på baksiden, på blindrammen.
Galleri Haaken 1989, kat.nr. 9, avbildet i katalogen.
Vurdering
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00