Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Kraugerud, Ragnar (1909-1987)
Kjerring med unge

Olje på lerret
65x81
Signert nede t.v.: RK

Påtegnet med tittel og datert 1985 på baksiden, på blindrammen.

UTSTILT:

Galleri Haaken 1989, kat.nr. 9, avbildet i katalogen.

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering