Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Kraugerud, Ragnar(1909-1987)
Familie

Olje på lerret
65x81
Signert nede t.v.: RK

Påtegnet med tittel og datert 1985 på baksiden, på blindrammen.

Galleri Haaken 1989, kat.nr. 11, avbildet i katalogen.

Vurdering

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00