Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Midelfart, Willi (1904-1975)
Plassen foran Gare Montparnasse 1928

Olje på lerret
72x60
Signert og datert nede t.h.: W. Midelfart 28

Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet.

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, Oslo 1976, kat.nr. 34.

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering