Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Holbø, Kristen (1869-1953)
To hester, en rytter 1918

Olje på lerret
49x59
Signert og datert nede t.v.: K Holbö. 18.

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 17 500