Kihle, Harald(1905-1997)
Vettehaugen 1931
Olje på plate
35x43
Signert og datert nede t.v.: H Kihle -31
Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av platen: ""Vettehaugen" Harald Kihle 1931", samt påtegnet i klammer: "(Skrömt)."
Vurdering
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00