Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Kihle, Harald (1905-1997)
Vettehaugen 1931

Olje på plate
35x43
Signert og datert nede t.v.: H Kihle -31

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av platen: ""Vettehaugen" Harald Kihle 1931", samt påtegnet i klammer: "(Skrömt)."

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering