Kihle, Harald(1905-1997)
Mørkt gråvær. Vå 1944
Olje på plate
26x32
Signert og datert nede t.h.: H. Kihle -44
Signert og påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på plate
26x32
Vurdering