Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Kihle, Harald (1905-1997)
Mørkt gråvær. Vå 1944

Olje på plate
26x32
Signert og datert nede t.h.: H. Kihle -44

Signert og påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering