Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Eikaas, Ludvig (1920-2010)
Grønt inntrykk

Olje på lerret
95x70
Signert nede t.h.: Eikaas

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

UTSTILT:

1972 Ten Norwegians/ Zehn Norweger, med tittel "Green Impression 1968". Krakow, Polen med tittel: "Zielona Impresja". Trondhjems Kunstforening 1975, kat.nr. 41.

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering