Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Jutrem, Arne-Jon (1929-2005)
Natt 1974

Olje på plate
50x66
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Jutrem 1974

Påtegnet med tittel på nota fra Kunstnernes Hus 1975 pålimt på baksiden.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1975, kat.nr. 68

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering
NOK 3 000–5 000