Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Jutrem, Arne-Jon(1929-2005)
Natt 1974

Olje på plate
50x66
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Jutrem 1974

Påtegnet med tittel på nota fra Kunstnernes Hus 1975 pålimt på baksiden.

Kunstnernes Hus, Oslo 1975, kat.nr. 68

Vurdering
NOK 3 000–5 000

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Tilslag NOK 3 000