Jutrem, Arne-Jon(1929-2005)
Natt 1974
Olje på plate
50x66
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Jutrem 1974
Påtegnet med tittel på nota fra Kunstnernes Hus 1975 pålimt på baksiden.
Kunstnernes Hus, Oslo 1975, kat.nr. 68
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 3 000