Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Gude, Hans Fredrik (1825-1903)
Fra Ask på Ringerike 1887

Akvarell på papir, lysmål
45x37
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: HF Gude Ask Ringerike 1887

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000

Tilslag NOK 40 000