Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Fra Ask på Ringerike 1887
Akvarell på papir, lysmål
45x37
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: HF Gude Ask Ringerike 1887
Vurdering
NOK 40 000
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 40 000
Akvarell på papir, lysmål
45x37
Vurdering
NOK 40 000