Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Budeie med kyr 1899
Akvarell og penn på papir
20x32
Signert og datert nede t.h.: HF Gude 30 Juli 99
Vurdering
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Akvarell og penn på papir
20x32
Vurdering