Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Gude, Hans Fredrik (1825-1903)
Budeie med kyr 1899

Akvarell og penn på papir
20x32
Signert og datert nede t.h.: HF Gude 30 Juli 99

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering