Stabell, Harald Krohg(1874-1963)
Prestegården i Ål Hallingdal 1902
Akvarell på papir, lysmål
27x38
Signert, stedsbestemt, påtegnet med dedikasjon og datert nede t.h.: "Prestegaarden i Aal Hallingdal Til Dagny Bang fra H.K. Stabell 23 Sept 1902"
Vurdering
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 11 000