Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Stabell, Harald Krohg (1874-1963)
Prestegården i Ål Hallingdal 1902

Akvarell på papir, lysmål
27x38
Signert, stedsbestemt, påtegnet med dedikasjon og datert nede t.h.: "Prestegaarden i Aal Hallingdal Til Dagny Bang fra H.K. Stabell 23 Sept 1902"

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 11 000