Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Landskap 1963

Blandingsteknikk, lysmål
26x20
Signert og datert nede t.v.: Gunnar S. Gundersen 63-

Vurdering
NOK 3 000

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Tilslag NOK 2 500