Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Kihle, Harald (1905-1997)
Ut å reise

Litografi, lysmål
45x60
Signert nede t.h.: Harald Kihle

Påtegnet nede t.v.: VII.

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering