Martinsen, Kåre(1912-1986)
Blått bilde
Olje på lerret, oppklebet på plate
33x24
Signert nede t.v.: K.M.
Signert og påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
33x24
Signert nede t.v.: K.M.
Vurdering