Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Martinsen, Kåre(1912-1986)
Blått bilde

Olje på lerret, oppklebet på plate
33x24
Signert nede t.v.: K.M.

Signert og påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Vurdering

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00