Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Tangen, Olaf(1903-1997)
Blomster i kanne ved åpent vindu 1950

Gouache på papir, lysmål
51x38
Signert og datert nede t.v.: -Tangen- 1950

Vurdering
NOK 5 000

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Tilslag NOK 6 000