Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Fjell, Kai (1907-1989)
Porten 1979

Akvarell på papir
21x29
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -79

Påtegnet med tittel nede t.v. Malt på skissepapir med hullkant t.v.

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 19 000