Fjell, Kai(1907-1989)
Porten 1979
Akvarell på papir
21x29
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -79
Påtegnet med tittel nede t.v. Malt på skissepapir med hullkant t.v.
Vurdering
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 19 000