Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Riis, Bendik (1911-1988)
Fjellmann

Olje på plate
38x46
Signert nede t.h.: Bendik Riis

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering