Riis, Bendik(1911-1988)
Fjellmann
Olje på plate
38x46
Signert nede t.h.: Bendik Riis
Vurdering
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000 med forbehold
Olje på plate
38x46
Vurdering