Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Bleken, Håkon (1929-)
Selskapsscene 1994

Akvarell på papir
76x58
Signert og datert nede t.h.: HB -74

Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden.

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 17 500