Nesch, Rolf(1893-1975)
Fugler. Fra serien: Å fly 1970
Fargemetalltrykk
65x49
Signert nede t.h.: Rolf Nesch
Datert nede på midten: 17. januar 1970. Påteget nede t.v.: Tiré par l'artiste.
Vurdering
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 35 000 med forbehold