Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Nesch, Rolf (1893-1975)
Fugler. Fra serien: Å fly 1970

Fargemetalltrykk
65x49
Signert nede t.h.: Rolf Nesch

Datert nede på midten: 17. januar 1970. Påteget nede t.v.: Tiré par l'artiste.

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 35 000 med forbehold