Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Gamle Logen våre lokaler

Wentzel, Gustav (1859-1927)
Vinterlandskap

Olje på lerret
50x60
Signert nede t.v.: G. Wentzel

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00

Vurdering