Grev Wedels Klassiske

Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00

Jacobsen, Sophus (1833-1912)
Kvinne og barn i vinterlandskap

Olje på lerret
100x78
Signert nede t.h.: S. Jacobsen

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 64 000