Jacobsen, Sophus(1833-1912)
Kvinne og barn i vinterlandskap
Olje på lerret
100x78
Signert nede t.h.: S. Jacobsen
Vurdering
Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00
Tilslag NOK 64 000
Olje på lerret
100x78
Vurdering