Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00
Jacobsen, Sophus(1833-1912)
Kvinne og barn i vinterlandskap

Olje på lerret
100x78
Signert nede t.h.: S. Jacobsen

Vurdering

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Tilslag NOK 64 000