Grev Wedels Klassiske

Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00

Bodom, Erik (1829-1879)
Gårdsbruk i fjordlandskap 1867

Olje på lerret
50x71
Signert og datert nede t.v.: E. Bodom 1867.

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Vurdering