Teaterprogram: John Gabriel Borkman
Litografi trykket i svart på gulhvitt papir
Arket: 280x384 mm Motivet: 210x 320 mm
Signert i stenen nede t.h.: E Munch
1897
Sch. nr. 171a. Woll nr. 108 B.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Tilslag NOK 66 000