Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Bohemens bryllup

Litografi trykket i svart på middels tynt
Arket: 500x703 mm Motivet: 346x498 mm
gulhvitt papir
Usignert

1929-30
Woll nr. 702.
2 stempler fra Munch-museet på baksiden av arket, med påtegnelser med blyant og penn: "Bo nr. 537-15", som viser at det var med på Det store Munch-lotteriet i 1983.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Tilslag NOK 68 000

The Bohemian's Wedding
Lithograph printed in black on medium thin cream wove
Sheet: 500x703 mm Image: 346x498 mm
Unsigned
Stamped with 2 stamps on the verso from the Munch-museet indicating that the sheet was part of the testamentary gift from Edvard Munch to the City of Oslo and that it was lotted in the big Munch-Lottery 1983. Annotated by the museum with number on the verso: Bo (Lot) no 537-15.
1929-30
Woll no. 702.