Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Madonna

Fargelitografi trykket i svart, rødt og blått
Arket: 679x485 mm Motivet: 603x441 mm
på tykt brunt papir
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1895/1902
sch. nr. 33. Woll nr. 39 A VI.

Vurdering
NOK 2 500 000–3 500 000

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Tilslag NOK 2 200 000

Madonna
Woman Making Love
Colourlithograph printed in black, red and blue on thick brown wove
Sheet: 679x485 mm Image: 603x441 mm
Signed in pencil lower right: Edv Munch
1895/1902
Sch. no. 33. Woll no. 39 A VI.