Løsrivelse II
Fargelitografi trykket i blått på middels tynt
Arket: 475-478x614-618 mm Motivet: 416x614-618mm
hvitt papir
Signert med blyant nede t.h.: E Munch
Signert og datert i stenen nede t.h.: E Munch 96
1896
Sch. nr. 68. Woll nr. 78 II.
Vurdering
NOK 600 000–800 000
Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Tilslag NOK 740 000