Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Løsrivelse II

Fargelitografi trykket i blått på middels tynt
Arket: 475-478x614-618 mm Motivet: 416x614-618mm
hvitt papir
Signert med blyant nede t.h.: E Munch
Signert og datert i stenen nede t.h.: E Munch 96

1896
Sch. nr. 68. Woll nr. 78 II.

Vurdering
NOK 600 000–800 000

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Tilslag NOK 740 000

Separation II
Lithograph printed in blue on medium thin white wove
Sheet: 475-478x614-618 mm Image: 416x614-618 mm
Signed in pencil lower right: E Munch
Signed and dated in the stone: E Munch 96
1896
Sch. no. 68. Woll no. 78 II.