Vinterlandskap med hus 1954
Olje på lerret
81x100
Signert og datert nede t.h.: Weidemann. 54.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Tilslag NOK 160 000
Olje på lerret
81x100
Vurdering