Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Vinterlandskap med hus 1954

Olje på lerret
81x100
Signert og datert nede t.h.: Weidemann. 54.

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 160 000